Geometrik Yerleştirme Çalışmaları 2020

Geometrik Yerleştirme Çalışmaları 2020

Mathematical Nesting Works, modelleri farklı katmanlara ve bölümlere ayırmak ve parçalamak için Solid Work programlamaya yönelik uyumlu modüllerden biridir.

Temel modellerde böyle bir modüle muhtemelen ihtiyacımız olmayacak, ancak iki, üç yüz veya binlerce serbest parçanın karışımı söz konusu olduğunda parça listesini kontrol etmek zor oluyor.

Program, bilgi kırıntılarını numaralandırarak ve bunları bağımsız olarak toplayarak takip edilebilecek belirli katmanlara ayırarak sıradan bilgiler verir.

Hareketler sonunda modelin tamamına uygulanacaktır. Düzenli olarak gerçek modele ve ilerleme metodolojisine bağlı olarak, genel olarak çeşitli çerçeve organizasyon teknikleri ile yapılacaktır; neyse ki bu modül bize bu şekilde bir dizi yaklaşım sağlamıştır. Modeller ve Öğreticilerle Aquiver WMS v10.1.10 x64’ü de beğenebilirsiniz

Bu programda hız ile ilgili veriler olağanüstü derecede yüksektir ve en büyük ve en karmaşık modeller kısa sürede katmanlandırılabilir. Programın büyüleyici özelliklerinden biri, katmanları kesme yoluyla ayırmanın ve paylaştırmanın güvenilirliğidir. Örneğin her ahşap şey bir araya getiriliyor veya demir metalden yapılmış şeyler alternatif bir karakterizasyonla sergileniyor.

Bu bölüm, model ilerlemesinin basit bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu programın kullanılması, model tasarımında kullanılan malzeme oranının sınırlandırılmasına yardımcı olacak, böylece genel maliyetten tasarruf edeceksiniz. Solidork programlamayla çalışan her mekanik uzmanının, iş yeterliliğini daha da geliştirmek için Solidork modülünü kullanmasını öneriyoruz.

Aşağıda, Geometric Nesting Works 2020’yi ücretsiz indirdikten sonra anlayacağınız birkaç gözlemlenebilir önemli nokta bulunmaktadır.

Orijinal şekil yerleşimi
Müşteri tarafından belirlenen tahıl yatağı
Kısmen bir dereceye kadar yerleşiyor
Solidworks ile ilişkilendirilebilirlik
Değişen kalınlıklara sahip parçaların programlanmış formatı
Aşağı akış montajıyla benzerlik
Matematiksel NestingWorks 2020 Teknik Kurulum Ayrıntıları
Programlamanın Tam Adı: Geometrik NestingWorks 2020
Düzenleme Dosya Adı: Geometric_NestingWorks_2020_SP0.rar
Tam Kurulum Boyutu: 178 MB
Düzenleme Türü: Çevrimdışı Yükleyici/Tam Bağımsız Kurulum
Benzerlik Mimarisi: 32 Bit (x86)/64 Bit (x64)
En Son Sürüm Sürümü Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2019
Tasarımcılar: Geometrik NestingWorks
Geometrik NestingWorks 2020 İçin Çerçeve Gereksinimleri
Geometric NestingWorks 2020’yi ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin en az çerçeve gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Çalışma Sistemi: Windows 7 SP1/8/8.1/10
Bellek (RAM): 1 GB RAM.
Sabit Disk Alanı: 200 MB alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üzeri.
Matematiksel NestingWorks 2020 Ücretsiz indirin
Geometrik NestingWorks’ü başlatmak için alttaki düğmeye tıklayın 2020 Ücretsiz indirin. Bu, Geometric NestingWorks 2020 için bağlantısız yükleyici ve bağımsız düzenlemeyi tamamlamıştır. Bu, hem 32 bit hem de 64 basamaklı pencereler için geçerli olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *