KOMPAS-3D 2023

KOMPAS-3D 2023

KOMPAS-3D 2023, Düşük modelleme, Parça tasarımı kullanarak modelleme, tasarım çizimlerine dayalı modelleme veya bu modelleme yöntemlerinin herhangi bir kombinasyonu dahil olmak üzere çeşitli şekillerde yüksek kaliteli 3D modeller oluşturmak için kullanılabilecek önde gelen 3 boyutlu tasarım uygulamasıdır.

Hem orijinal hem de standartlaştırılmış öğeler içeren bireysel parça ve montaj modellerinin oluşturulmasına yönelik çok çeşitli gelişmiş araçlar ve işlevler sağlayan güçlü ve kapsamlı bir pakettir. Ayrıca modellerde, çizimlerde ve spesifikasyonlarda parçalar oluşturmak için kapsamlı bir malzeme veritabanı sağlar.

KOMPAS-3D 2023, binlerce alt montaj, parça ve standart kitaplık ürününden oluşan projelerin yönetilmesi için kullanışlı bir dizi araç ve özellik sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Ayrıca KOMPAS-3D tarafından oluşturulan çizimleri ve model şablonlarını görüntülemenize ve yazdırmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir KOMPAS-3D Görüntüleyici içerir.

Kolayca yeni görsel geometrik şekiller oluşturabilir ve seviyeleri içe aktarabilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli öğe parametrelerini ayarlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli ayarlar ve seçenekler de sunar. Program ayrıca elektrik mühendisliği, elektronik, mekanik ve ekipmana özgü sorunları çözmenize de olanak tanır.

KOMPAS-3D 2023 Özellikleri

KOMPAS-3D 2023 Ücretsiz İndirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır

 • Düşük modelleme, parça tasarımı kullanarak modelleme, tasarım çizimlerine dayalı modelleme veya bu modelleme yöntemlerinin herhangi bir kombinasyonu dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle yüksek kaliteli 3D modeller oluşturun.
 • Hem orijinal hem de standartlaştırılmış öğeler içeren bireysel parça ve montaj modellerinin oluşturulmasına yönelik çok çeşitli gelişmiş araçlar ve işlevler sağlar.
 • Modellerde, çizimlerde ve spesifikasyonlarda parçalar oluşturmak için kapsamlı bir malzeme veritabanı sağlar.
 • Binlerce alt montaj, parça ve standart kitaplık ürününden oluşan projelerin yönetilmesi için kullanışlı bir araç ve özellikler seti sağlar.
 • KOMPAS-3D tarafından oluşturulan çizimleri ve model şablonlarını görüntülemenize ve yazdırmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir KOMPAS-3D Görüntüleyici içerir.
 • Yeni görsel geometrik şekiller oluşturmanıza ve seviyeleri içe aktarmanıza veya değiştirmenize olanak sağlar.
 • Çeşitli öğe parametrelerini ayarlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli ayarlar ve seçenekler sunar.
 • Elektrik mühendisliği, elektronik, mekanik ve ekipmana özgü sorunları çözmenizi sağlar.
 • DWG/DXF formatı vb. gibi diğer CAD sistemi belgelerinden alınan verilerle çalışmayı destekler.

KOMPAS-3D 2023 Teknik Kurulum Detayları

KOMPAS-3D 2023 Ücretsiz İndirmeye başlamadan önce, aşağıda listelenen sistem özelliklerinin mevcut olduğundan emin olun.

 • Yazılımın Tam Adı: KOMPAS-3D 2023
 • Kurulum Dosyası Adı: KOMPAS-3D_v20.0.rar
 • Kurulum Boyutu: 1,9 GB
 • Kurulum Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
 • Uyumluluk Mekanik: 64 Bit (x64)
 • Son Sürüm Sürümü Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2023
 • Geliştiriciler: KOMPAS-3D

KOMPAS-3D 2023 için Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
 • RAM: 8GB
 • Sabit Disk: 2 GB
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli veya daha yüksek işlemci

KOMPAS-3D 2023 Ücretsiz indirin

KOMPAS-3D 2023 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Bu, Windows İşletim Sistemi için tam çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulumudur. Bu hem 32 bit hem de 64 bit pencerelerle uyumlu olacaktır.

KOMPAS 3D 2023 Hatasız Nasıl Kurulur

KOMPAS 3D 2023’ün kurulumu için bu video eğitim kılavuzunu neden yayınladığımızı düşünüyor olabilirsiniz. Her kullanıcı bir bilgisayar meraklısı ve uzman teknik PC Kullanıcısı değildir. Çünkü her geçen gün yazılım kurulumu giderek zorlaşıyor.

Artık şirketler yazılımlarının güvenliğini sıkılaştırdı. Bu nedenle, kullanıcılara KOMPAS 3D 2023 gibi yazılımları yüklemek için basit benioku kılavuzunu takip etmeleri zor zamanlar veriyor. Bu nedenle, bu forumu KOMPAS 3D 2023 gibi karmaşık yazılımların kurulumunu kolaylaştırmak için kurduk.

Yani, yüksek veri bant genişliğini kullandıktan sonra ağır bir yazılıma sahip olan ve KOMPAS 3D 2023’ün %100 başarıyla çalışmasını nasıl sağlayacağınızı merak eden kullanıcılardan biriyseniz.

Çevrimiçi olarak çeşitli rastgele kılavuzlar bulabileceğinizin farkındayız, ancak bu forumdaki amacımız sorun gidericiler ve bilgisayar sorun ayıklayıcıları için büyük bir topluluk ve tek bir platform oluşturmaktır. Daha sonra Mac OS X sorunlarını da ele almaya başlayacağız.

KOMPAS 3D 2023’ünüz kurulumdan sonra başlamazsa. O halde KOMPAS 3D 2023 hataları ve sorunları nedeniyle endişelenmeyin. Yani KOMPAS 3D 2023 gibi herhangi bir hata alırsanız çöker. Veya KOMPAS 3D 2023’ün çalışmayı durdurduğunu alıyorsunuz.

O zaman arayışınız nihayet sona erdi. Aşağıda verilen kolay video kılavuzu kesinlikle sorunu çözecek ve KOMPAS 3D 2023’ün tam kurulumuna sahip olacaksınız.

Bunu yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için KOMPAS 3D 2023 Kurulumu için kolay adımları takip etmeleri için derledik. Böylece KOMPAS 3D 2023 kurulumunun bozuk veya eksik dosyalar gibi hatalar almayacaksınız.

İkinci olarak KOMPAS 3D 2023 için Düzeltme dosyaları da adımların bir parçası olarak kılavuza dahil edilmiştir. İkinci olarak KOMPAS 3D 2023 geçerli ISO veya zip değil” gibi bir hata görünmeyecektir.

KOMPAS 3D 2023’ün cevaplarını aramaktan zaten yorulduysanızWindows PC’deki hatalar o zaman şimdi doğru yerdesiniz. KOMPAS 3D 2023’teki her sorunu ve kurulum sorununu gidermenize yardımcı olacağız. KOMPAS 3D 2023’ünüz kurulumdan sonra çöküyorsa.

Daha sonra kurulum tamamlandıktan sonra KOMPAS 3D 2023 Crash’i nasıl düzelteceğinizi anlatacağız. Bu hatayı düzeltmenize yardımcı olacaktır. KOMPAS 3D 2023’ün ISO dosyasından nasıl kurulacağını araştırıyorsanız.

O zaman endişelenme. Aşağıdaki yukarıdaki video, KOMPAS 3D 2023’ü CD veya DVD yazmadan ISO dosyasından nasıl kuracağınız konusunda size rehberlik edecektir. Yani yakmak zorunlu değildir.

Yine de tüm adımları izledikten sonra sorunlarınız çözülmediyse. O zaman lütfen aşağıya bir yorum bırakın; sorunu çözmenize yardımcı olacağız. Çünkü hayal kırıklığınızı anlıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *