VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü

VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü

VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörüne Genel Bakış

VideoHive VoluMax 3D Photo Animator, Adobe After Effects için kullanışlı bir 3D fotoğraf illüstratörüdür. Bu anıtsal uygulama, fotoğraflarınızı ve fotoğraflarınızı dikkate değer 3D etkinliklere dönüştürecektir. VideoHive VoluMax 3D Photo Animator ile çalışmak son derece basittir ve herkes onu etkili ve yetkin bir şekilde kullanabilir.

Gerçekten yapmak istediğiniz tek şey, tercih ettiğiniz görüntüyü seçmek ve ardından Adobe After Effects veya Photoshop’u kullanarak bir Siyah ve Beyaz Derinlik Haritası oluşturmak veya boyamaktır. Kısa sürede derinlik haritaları oluşturmanıza olanak sağlayacak akıllı aparatlara sahiptir.

Bundan sonra regülatörü alıp kademeli olarak hareket ettirmeniz bekleniyor. Parçacıklar, pus, işaret fişekleri, ışık kırılmaları, alan derinliği ve daha fazlasıyla tezahürleriniz üzerinde çalışmak için farklı sınırları ve etkileri değiştirebilirsiniz.

Daha fazlasını geliştirmek için fotoğraflarınıza 3 boyutlu öğeler ekleyebilirsiniz. Gösterimlerinizde kısa sürede yüksek hedef canlılığı sağlamak için kullanılabilecek bir 3D Mesh cihazı vardır. Fotoğraf etkinliklerinize muhteşem 3 boyutlu metin efektleri ekleyebilirsiniz. Her şey dikkate alındığında VideoHive VoluMax 3D Photo Animator, kayda değer 3D hareketler yapmak için mükemmeldir.

VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünün Öne Çıkan Özellikleri

Aşağıda, VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’ı ücretsiz indirdikten sonra anlayacağınız birkaç önemli nokta yer almaktadır.
Adobe After Effects için yararlı bir 3D fotoğraf illüstratörü.
Fotoğraflarınızı ve fotoğraflarınızı kayda değer 3D canlılığa dönüştürecek.
Son derece basit ve herkes onu etkili ve ustaca kullanabilir.
Kısa sürede derinlik haritaları oluşturmanıza olanak sağlayacak bilgili araçlara sahibiz.
Parçacıklar, pus, işaret fişekleri, ışık delikleri, alan derinliği ve daha fazlasıyla tezahürleriniz üzerinde çalışmak için farklı sınırların yanı sıra etkileri de değiştirebilir.
Hareketleri geliştirmek için fotoğraflarınıza 3 boyutlu öğeler ekleyebilir.
Gösterimlerinizde kısa sürede yüksek hedef canlılığı sağlamak için kullanılabilecek bir 3D Mesh aracı var.
Fotoğraf hareketlerinize harika 3D metin efektleri ekleyebilirsiniz.
VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü Teknik Kurulum Ayrıntıları
Programlamanın Tam Adı: VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü
Düzenleme Dosya Adı: VideoHive_VoluMax_3D_Photo_Animator_V5.2_Pro_13646883.rar
Tam Kurulum Boyutu: 2,3 GB
Düzenleme Türü: Çevrimdışı Yükleyici/Tam Bağımsız Kurulum
Benzerlik Mimarisi: 32 Bit (x86)/64 Bit (x64)
En Son Sürüm Sürümü Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019
Tasarımcılar: VideoHive VoluMax
VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü İçin Çerçeve Gereksinimleri
VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünü ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin en az çerçeve gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Çalışma Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üzeri.
VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü Ücretsiz İndirin
VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü Ücretsiz İndirmeye başlamak için alttaki düğmeye tıklayın. Bu, VideoHive VoluMax 3D Photo Animator için bağlantısız yükleyici ve bağımsız düzenlemeyi tamamlamıştır. Bu, hem 32 bit hem de 64 döngü pencereleriyle geçerli olacaktır.

VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörü Hatasız Nasıl Kurulur

İhtiyacınız Olabilecek Ek Kaynaklar Aşağıdadır
VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatör Bağlantısı

  • Web İndirme Yöneticisi – Yüksek Hız İçin Gerekli
  • UltraISO – ISO Montajı İçin Gerekli
  • WinRAR – Tüm kronik tasarımların çıkarılması için gereklidir

VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’ın kurulumu için bu eğitici alıştırma kılavuzunu neden gönderdiğimizi düşünüyor olabilirsiniz. Her müşteriden sadece bir tanesi inek ve usta bir uzman PC Kullanıcısıdır. Zaman geçtikçe programlama kurulumu giderek sıkıntılı hale geliyor. Günümüzde kuruluşlar programlama projelerinin güvenliğini sıkılaştırmışlardır.

Bu nedenle, müşterilerin VideoHive VoluMax 3D Photo Animator gibi programlama projelerini tanıtmak için basit benioku kılavuzunu takip etmeleri zorlaşır. Bu nedenle bu toplantıyı VideoHive VoluMax 3D Photo Animator gibi kafa karıştırıcı programların oluşturulmasını kolaylaştırmak için düzenledik.

Dolayısıyla, yüksek bilgi veri aktarım kapasitesini kullanmanın ardından ağır bir programlamaya sahip olan ve şu anda VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünün yüzde 100 verimli çalışmasını nasıl sağlayacağınızı düşünen kullanıcılardan biriyseniz.

İnternette birkaç düzensiz yardımcının nasıl bulunabileceğini biliyorum, ancak bu tartışmadaki amacımız, araştırmacılar ve PC sorun hata ayıklayıcıları için büyük bir yerel alan ve tek bir aşama oluşturmaktır. Daha sonra Mac OS X sorunlarını da ele almaya başlayacağız. Bu nedenle, VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünüz kurulumdan sonra başlamama ihtimaline karşı.

O zaman VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’ın hataları ve sorunları nedeniyle stres yapmayın. Yani herhangi bir hatayla karşılaşmanız durumunda, örneğin VideoHive VoluMax 3D Photo Animator çöker. Veya diğer taraftan VideoHive alıyorsunuz VoluMax 3D Photo Animator çalışmayı bıraktı. O zaman, bu noktada, araştırmanız nihayet bitti. Aşağıda verilen basit video kılavuzu kesinlikle bu sorunu çözecek ve VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünün tam düzenlemesine sahip olacaksınız.

Bunu amatörlerin ve acemilerin VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünü Yüklemek için basit görevleri yerine getirmeleri için düzenledik. Böylece VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’ın düzeni bozuk veya eksik belgeler gibi hatalarla karşılaşmazsınız.

Ayrıca VideoHive VoluMax 3D Photo Animator için Sabitleme kayıtları da adımların bir parçası olarak rehberlik amacıyla hatırlanır. Ayrıca VideoHive VoluMax 3D Photo Animator gibi hatalar önemli bir ISO veya zip değildir” ve benzeri hatalar görünmez.

Dolayısıyla, Windows PC’de VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatör Hatalarına verilen yanıtları incelemekten yorulduysanız, o zaman şu anda mükemmel noktadasınız. VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’daki her sorunu ve kuruluş sorununu araştırmanızda size yardımcı olacağız. VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’ınızın kurulumdan sonra çöktüğünü varsayıyoruz.

Ardından, kurulum tamamlandıktan sonra VideoHive VoluMax 3D Photo Animator Crash’i nasıl düzelteceğinizi size bildireceğiz. Bu hatayı düzeltmenize yardımcı olacaktır. VideoHive VoluMax 3D Fotoğraf Animatörünü ISO kaydından nasıl tanıtacağınızı araştırıyorsanız.

Daha sonra bu noktada arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Yukarıdaki video, CD veya DVD kopyalamaya gerek kalmadan VideoHive VoluMax 3D Photo Animator’ı ISO kaydından nasıl tanıtacağınız konusunda sizi yönlendirecektir. Yani tüketmek zorunlu değil.

Yine de toplam avansların ardından endişelerinizin çözülmemesi durumunda. Ardından, lütfen aşağıya bir açıklama bırakın; biz de sorunu düzeltmenize yardımcı olacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *